ZEGAR KOMINKOWY - stylowa obudowa zegara wykonana jest z tworzywa sztucznego imitującego węgiel. Mechanizm typu Quatz na baterie AA. Energia elektryczna, zastępuje energię mechaniczną otrzymywaną z ręcznego napinania sprężyny. Zegar posiada pięknie zdobioną tarczę i stojącą postać górnika wykonującego odwiert w przedniej ścianie kopalni. Zegar w całości charakteryzuje się bardzo wysoką dbałością o detale i solidność wykonania. Zegar ze względu na swój ładny wygląd, dobrze komponuje się w ekspozycje muzealną. Zegar jest pamiątką z okazji jubileuszu 150 lecia ,,Gazowni Warszawskiej" - dar ZWUG ,,INTERGAZ".

ZEGAR  KONTROLNY - zegar mechaniczny w obudowie metalowej, wyposażony w mechanizm ze sprężyną, stanowiącą ,,akumulator energii". Zegar, jest urządzeniem do dokładnego pomiaru minuty. Tarcza zegara emaliowana, posiada dużą tarcze z namalowanym portretem Ignacego Łukasiewicza i podpisem oraz jedną wskazówkę, która dokładnie pokazuje sekundy (od 0 do 60 sekund). oraz małą tarczę ze wskazówką, która pokazuje minuty ( od 0 do 60 minut). Mechanizm zegara nakręcany kluczem. Zegar ciekawym eksponatem. Zegar jest pamiątką z okazji jubileuszu 130 lecia ,,Gazowni Warszawskiej" i darem ,,Gazowni Olsztyńskiej"

ZEGAR KOMINKOWY - stylowa obudowa zegara wykonana jest z dobrej klasy drewna olchowego. Zegar jest nakręcany kluczykiem, jego pełne nakręcenie zapewnia 14 dniowy czas chodu. Zegar wybija pełne godziny oraz co pół godziny. Zegar posiada pięknie zdobioną tarczę i wskazówki, w całości charakteryzuje się bardzo wysoką dbałością o detale i solidność wykonania. Zegar ze względu na swój ładny wygląd, dobrze komponuje się w ekspozycje muzealną. Zegar jest pamiątką z okazji jubileuszu 150 lecia  ,,Gazowni Warszawskiej" - dat INWESTGAS S.A.